Honza Bárta - reprezentant ČR v kategorii U23

1
Jan Bárta vpravo na 3. místě
Jan Bárta vpravo na 3. místě
O uplynulém víkendu byla na umělé slalomové dráze (USD) v pražské Troji zakončena nominace do reprezentačního družstva vodních slalomářů (předchozí dva závody se jely na USD ve Veltrusech).

2
Honza po dojetí do cíle
Honza po dojetí do cíle
Z každé kategorie se do reprezentace nominovali tři závodníci, přičemž vítěz si automaticky zajistil letenku na olympijské hry v japonském Tokiu. Nominace se zúčastnil i nelahozevský borec Honza Bárta, odchovanec místního oddílu a juniorský mistr světa z roku 2018, který v současnosti závodí za USK Praha. Honzovi se v nominačních závodech dařilo střídavě, ale v neděli předvedl své dosavadní maximum, když nestačil pouze na Jiřího Prskavce a Vavřince Hradílka. V celkovém pořadí skončil Honza na děleném šestém místě (konečné pořadí nominace) a v příštím roce bude Českou republiku reprezentovat v kategorii U23. Honzovi tak patří velká gratulace.

3
Jan Bárta
Jan Bárta
Tento víkend se pak na USD Veltrusy koná tradiční závod: Memoriál Jaroslava Froňka staršího. Pokud tedy chcete vidět vodní slalom naživo, určitě se přijďte podívat. Závod se letos bude konat za silné zahraniční účasti včele s Jessicou Foxovou, několikanásobnou mistryní světa a dvojnásobnou olympijskou medailistkou.

Záznam jízdy Jana Bárty

Vodní sporty

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence