Hejtman Petera si v Nelahozevsi prohlédl nadjezd a podpořil místní ČSSD

NUM 2087
Prohlédli si nadjezd. (Zleva: místostarosta Nelahozevsi Josef Kukla, náměstek hejtmana Milan Němec, hejtman Miloš Petera, zastupitel Radek Modes a starosta Veltrus Richard Kyselý.) | Foto: Středočeský kraj
Prohlédli si nadjezd. (Zleva: místostarosta Nelahozevsi Josef Kukla, náměstek hejtmana Milan Němec, hejtman Miloš Petera, zastupitel Radek Modes a starosta Veltrus Richard Kyselý.) | Foto: Středočeský kraj
Do Nelahozevsi přijel ve středu na neohlášenou návštěvu hejtman Středočeského kraje Miloš Petera (ČSSD). Prohlédl si probíhající opravu železničního nadjezdu a setkal se s místostarostou Josefem Kuklou a zastupitelem Radkem Modesem, který je předsedou místní ČSSD.

Hejtmana doprovázel jeho náměstek a mělnický zastupitel Milan Němec (ČSSD) a šéf krajského odboru dopravy Lukáš Kopřiva. Setkání se zúčastnil i starosta Veltrus Richard Kyselý, který je členem místní organizace ČSSD v Nelahozevsi.

NUM 2073
Stavba nadjezdu již výrazně pokročila. | Foto: Středočeský kraj
Stavba nadjezdu již výrazně pokročila. | Foto: Středočeský kraj
Miloš Petera se společně s Josefem Kuklou a Radkem Modesem prošli po opravovaném nadjezdu, kde již stavební práce pokročily natolik, že lze již pěšky přejít z jedné strany na druhou. Hejtman místním představitelům samosprávy potvrdil, že oprava mostu bude hotova do konce října (psali jsme o tom zde) a omluvil se za to, že se výběrové řízení na dodavatele táhlo tak dlouho. “Hejtman se sám osobně na náš popud zasadil za správné dořešení a uvedení do provozu,” uvedl Radek Modes, který stojí v čele kandidátky ČSSD v komunálních volbách. Hejtman Petera také podle Radka Modese přislíbil místním soc. dem. kandidátům podporu v jejich komunálních funkcích.

Místostarosta Josef Kukla (kandiduje jako nezávislý za KSČM) potvrdil, že o návštěvě hejtmana dopředu nevěděl a k setkání došlo náhodně. Že je hejtmanova návštěva skutečně neohlášená, naznačovala i nepřítomnost stavbyvedoucího na opravě nadjezdu.

V doprovodu starosty Veltrus si hejtman prohlédl i Miřejovický most. V sousedních Kralupech nad Vltavou se také krátce zastavil na staveništi, kde tento týden začala rekonstrukce průtahu města. Navštívil také Dvořákovo gymnázium.

(mm)

Veřejná správa

Komentáře   

-8 #7 Jaroslav 2014-10-11 11:01
to je přesně vidět ta arogance a nabubřelost, všichni kritizujete vrchnost a pak žmouláte v rukou uctivě čepici a podlejzáte. Ráthovi nic nedosvědčili a ostatní to se teprve uvidí. A to že chcete tuhle vesnici izolovat od ostatních to je podle toho hlasování tady dobře vidět. Když dáte panu Procházkovi 13 mínusů když vám řekne že je to jejich práce se setkat s hejtmanem tak asi nevíte že hejtman je šéf všech komunálních politiků a je to jako v práci. Jak nebudete oblíbenej, nic nedostanete.
Citovat
+8 #6 Josef Klatovský 2014-10-10 09:50
Pro pana Procházku:
na fotce zleva: ne, ano, ano, ne, ne
Citovat
-7 #5 A.Prochazka 2014-10-10 09:28
Takže podle vás může za špatnou práci při opravě mostu hejtman a naši zastupitelé :cry:
Citovat
+13 #4 Josef Klatovský 2014-10-10 08:55
Samozřejmě předpokládám, že na toto "setkání" pozvali i paní starostku, aby jí vysvětlili, proč nám nechali spadnout nadjezd na hlavu.
Je celkem směšné, že se tu teď ti břídilové producírují a stále ještě nedokončenou nápravu svého šlendriánství považují snad i za svůj úspěch...
Citovat
-13 #3 A.Prochazka 2014-10-10 06:37
Je smutné, že některým občanům už vadí i to, že se zastupitelé sejdou s hejtmanem. Dle mého názoru je to také součástí jejich práce pro obec.
Citovat
+20 #2 Josef Novotný 2014-10-09 22:19
Jsem malinko na rozpacích co si o tom myslet? Zásluhy, kterého z hejtmanů od Ratha přes Řeháka až po pana Peteru jsou větší ? - těžko říci, ale ten nadjezd se opravdu moc nepovedl. Jinak díky za informaci, že se cca po roce dá přejít (snad se to neutrhne). I když bydlím přímo pod ním, tak jsem toto dodnes nevěděl. Předpokládám, že se hovoří o přechod přes koleje a ne z levé krajnice na pravou :-)). ....fakt nevím zda ta fotka na rozbořeném nadjezdu za skoro 32 mil. Kč je úplně to pravé plusové promo .
Citovat
+20 #1 Josef Klatovský 2014-10-09 17:31
Tak to měl pan hejtman štěstí, že pan kandidát zrovna nebyl v práci a šel kolem...
Citovat

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.