Hasičský ples opět nezklamal, sálem létaly ohně

DSCF4078
Velitel a starosta SDH Nelahozeves.
Velitel a starosta SDH Nelahozeves.
Hasiči nadále pokračují v rozvíjení svých tradic. Bohužel se nejspíš nedochovaly záznamy o tom, kolikátý v historii byl sobotní hasičský ples. V obnovené historii nelahozeveského hasičstva má číslo 3 – a opět byl velmi úspěšný.

DSCF3969
Harmonikářka Anna Švecová (SDH Netvořice)
Harmonikářka Anna Švecová (SDH Netvořice)
Zcela naplněný sál hned na počátku rozezpívala harmonikářka Anna Švecová ze Sboru dobrovolných hasičů Netvořice – sálem se rozezněla tradiční “Co jste hasiči”. Pak již nastoupila kapela Germa, která se už stala pevnou součástí hasičských bálů v Nelahozevsi.

DSCF4132
Taneční skupina Germa
Taneční skupina Germa
V deset hodin přišlo tradiční překvapení, letos však netradičně v podobě barmanské show v podání Alana Brázdy. Ten ke klasickým kouskům s barmanskými lahvemi, šejkry a skleničkami připojil též ohnivou show a na závěr nechal tři odvážné návštěvnice plesu (byla mezi nimi i zmíněná harmonikářka Anna) zasoutěžit si v rychlosti vypití drinků umíchaných během představení. Vyhrát mohla jen jedna, ale bylo vidět, že všechny tři borkyně jedou nadoraz!

Nechyběla ani tradičně bohatá tombola a půlnoční slosování vstupenek o hodnotné ceny.

Ve tři hodiny ráno už sice nebyl kulturní dům plný tak jako na začátku, ale stále to stačilo na to, aby se zbylí návštěvníci složili na kapelu, která tak oproti původním plánům hrála až do čtyř do rána.

DSCF4041
Barmanská show Alana Brázdy měla i stylovou vložku.
Barmanská show Alana Brázdy měla i stylovou vložku.
Pro hasiče tak byla uplynulá sobota opět velmi dlouhá, protože stejně jako loni spojili do jednoho nabitého dne dvě akce: celé sobotní dopoledne i část odpoledne hostil místní hasičský sbor organizačně náročnou okresní soutěž mladých hasičů pod
DSCF3986
Tombola byla tradičně bohatá.
Tombola byla tradičně bohatá.
názvem Floriánkovo uzlování. Pod dohledem hlavního rozhodčího Jiřího Paluky zde soutěžily dětské a juniorské týmy z hasičských sborů celého mělnického okresu. A stejně jako loni se v jedné disciplíně podařilo uspět i nelahozeveským Soptíkům – v ostré konkurenci šestnácti družstev získaly starší děti třetí místo v uzlované ve čtyřech.

Poznámka: Detailní záběry účastníků plesu, které natáčel kameraman přímo na parketu, nejsou záměrně součástí nahrávky. Pokud si vzpomínáte, že jste byli natočeni, a máte o nahrávku zájem, napište si o ni na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

(mm, pm)

Komentáře   

+1 #3 Radek Modes 2013-02-24 19:49
Cituji Účastnice plesu:
Příště už ale, prosím, nezvěte Germu, ale nějakou kapelu. Díky.


Honza má pravdu, pokud víte o nějaké skvělé kapele, která dokáže zahrát cokoliv, dejte nám typ. Ono to také na druhé straně je o penězích, klidně bych sem vzal i Lucii Bílou, ale nemáme na to, takže Germa byla skvělá jak hudebně, tak i finančně na naše poměry
Citovat
+1 #2 velitel SDH 2013-02-22 21:26
Cituji Účastnice plesu:
Příště už ale, prosím, nezvěte Germu, ale nějakou kapelu. Díky.Vážená "účastnice plesu" rádi si od Vás necháme poradit koho máme pozvat.........
Citovat
-2 #1 Účastnice plesu 2013-02-22 12:19
Příště už ale, prosím, nezvěte Germu, ale nějakou kapelu. Díky.
Citovat

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.