Hasiči

Hasiči z chorvatského Bjelovaru na výroční schůzi SDH Nelahozeves

DSC 0972Výroční valná hromada našich hasičů se konala v sobotu 17. ledna 2015 v areálu Marina Vltava. Letošní zajímavostí byla účast hasičů z chorvatského města Bjelovar.

Hasiči, Soptíci

Pěna se blíží do Nelahozevsi

DSCF0724Školní rok už začal, ale řádná rozlučka s prázdninami je teprve před námi. Obstarají ji jako každý rok hasiči před hasičárnou, tentokrát v sobotu 6. září od 14 hodin.

Hasiči mají repasovanou cisternu

img 20130707 164748Jak nadpis napovídá, hasiči v Nelahozevsi mají repasovanou cisternu Škoda 706. Jak by si někdo mohl myslet, tuto repasi neprovedla žádná renomovaná firma, která se zabývá opravami hasičských vozů, ale veškeré opravy provedli členové SDH sami a ve svém volném čase zdarma.

Hasiči se utkají o zámecký pohár

DSCF0540

Po necelém roce se opět do Nelahozevsi sjedou hasičské sbory z Mělnicka, aby zde na pozvání našich hasičů předvedly své dovednosti v požárním útoku. Akce se uskuteční v sobotu 14. června v dopoledních hodinách v areálu Na Skále vedle zámku Nelahozeves.

Hasiči zauzlují a pak zaplesají

DSCF3986Sbor dobrovolných hasičů Nelahozeves vás zve na 4. hasičský ples, který se uskuteční v sobotu 15. února od 20 hodin v kulturním domě.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence