Hasiči

Výroční valná hromada hasičů

hasici-logoSbor dobrovolných hasičů Nelahozeves zve všechny příznivce hasičů na druhou výroční valnou hromadu, která se uskuteční v sobotu 21. ledna 2012 od 17.00 hodin v zasedací síni hasičárny.

Novým velitelem hasičské jednotky bude Jan Gregor

gregor6Zastupitelstvo Nelahozevsi na svém posledním prosincovém zasedání odvolalo z funkce velitele hasičské jednotky Stanislava Kuchtu. Novým velitelem jednotky bude Jan Gregor.

Jednotka hasičů v Nelahozevsi nevznikne. Už totiž existuje

IMG 5904V diskusích o možném zřízení jednotky sboru dobrovolných hasičů obce Nelahozeves, o níž jsme podrobněji informovali před několika týdny, došlo ke zvratu. Dnes totiž vyšlo najevo, že jednotka už existuje. Informovala o tom starostka Petra Urbanová na dnešním zasedání zastupitelstva obce s tím, že je to pro ni informace stará dvě hodiny.

Hasiči ukončili úspěšný rok mikulášskou nadílkou

IMG 7316Nelahozeveští hasiči zakončili letošní úspěšnou sérii akcí dětským mikulášským odpolednem v kulturním domě.

 

UVNITŘ FOTOGALERIE

Hasiči chtějí zásahovou jednotku, zastupitelstvo váhá

Nelahozeveští hasiči by rádi v obci měli zásahovou jednotku a o její zřízení již požádali obec. Zastupitelstvo však není v této otázce jednotné a zatím o návrhu nerozhodlo.

Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.