Hasiči

Hasiči změří síly o zámecký pohár

1045106 602520786444921 1211989133 nO první zářijové sobotě se do Nelahozevsi sjedou hasičské sbory z celého Mělnicka. Nelahozeveští hasiči totiž hostí jednu ze čtrnácti hasičských soutěží zařazených do poháru starosty Okresního sdružení hasičů Mělník. Závody s podtitulem “O zámecký pohár” proběhnou v sobotu 7. září od 9 hodin v lokalitě “Na Skále” vedle zámku. Jde o první podobnou akci v novodobé historii nelahozeveského hasičského sboru.

4. tradiční hasičské pálení čarodějnic

hasici-logoSDH Nelahozeves si vás a vaše děti dovoluje srdečně pozvat na již tradiční pálení čarodějnic, které se budou konat 30. dubna 2013 od 17.00 hod. u hasičárny pod zámkem.

Letos již 3. hasičský ples

DSCF4799Vážení spoluobčané, sbor dobrovolných hasičů si vás dovoluje pozvat na již tradiční ples, který se koná v sobotu 16. února 2013 v kulturním domě v Nelahozevsi od 20.00 hodin.

Hasičský ples opět nezklamal, sálem létaly ohně

DSCF4078Hasiči nadále pokračují v rozvíjení svých tradic. Bohužel se nejspíš nedochovaly záznamy o tom, kolikátý v historii byl sobotní hasičský ples. V obnovené historii nelahozeveského hasičstva má číslo 3 – a opět byl velmi úspěšný.

Radek Modes byl opět zvolen starostou hasičů

DSCF3721Ve slavnostní atmosféře proběhla v sobotu v restauraci U Hrušků výroční členská schůze Sboru dobrovolných hasičů (SDH) Nelahozeves. Její součástí byla i volba vedení. Do funkce starosty hasičského sboru byl opětovně zvolen dosavadní starosta Radek Modes, který tak povede nelahozeveské hasiče další tři roky.

Hasiči, Radek Modes

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence