• Titulní stránka

Happening potřetí

DSCF4728
Na Happeningu vystoupí stejně jako loni Markéta Aptová.
Na Happeningu vystoupí stejně jako loni Markéta Aptová.
V sobotu 9. září 2017 ve 14 hodin ožije starý železný most hudbou na obou koncích již potřetí. Obce Nelahozeves a Veltrusy opět společně pořádají hudební happening, který si začíná získávat věhlas v širokém okolí. Můžete na něj přijet i lodí!

Uvnitř článku fotografie z loňského ročníku a jízdní řád lodi

Aktualizace:

  • Uvnitř článku aktualizovaný plakát s časy jednotlivých vystoupení
  • Prohlídka elektrárny Miřejovice je již plně obsazena

Na akci je dobrovolné „mýtné“ a je vhodná jak pro hudební příznivce, tak pro rodiny s dětmi.

DSCF4724
Na nelahozeveské straně se můžeme těšit na Masto Crew, punk-rockovou kapelu GotHigh, děčínské rockery DCradio či Felixe Slováčka juniora s Musicou Lucis Praga. Rovněž zde nebude chybět program pro děti. Pohádku Sísa Kyselá zahrají děti z Dramaťáku DS Scéna (některé jsou z Nelahozevsi).

DSCF4738
Na veltruském břehu přislíbili účast Václav Koubek, Big Band Petra Kroutila, Terezie Palková, Budoár staré dámy, Ondřej Galuška a Vocal band Markéty Aptové. Pro děti je připravena pohádka Divadelního souboru Scéna – Malý člověk jménem Ngali.

Samozřejmostí bude opět velký výběr občerstvení včetně ochutnávky piva z minipivovarů, vín a burčáku od místních i vzdálenějších vinařů.

Pro děti budou připraveny výtvarné dílny, malování na obličej a jízda na koních.

Pro návštěvníky bude od 15.00 hodin znovu otevřena malá vodní elektrárna Miřejovice. (Aktualizace: Kapacita prohlídky je již bohužel naplněna. Můžete jedině zkusit štěstí přímo před elektrárnou, pokud někdo náhodou nepřijde.)

DSCF4787
Pro návštěvníky z Kralup nad Vltavou je připravena lodní doprava. Od kralupského infocentra bude loď odplouvat ve 14.00, 16.00 a 18.00 hodin, konečná zastávka je ve Veltrusích u zahrádek, odkud to máte na most necelých 500 metrů.

plakat2

170904 Lodni doprava

Fotogalerie z ročníku 2016

Foto: Miloš Mojžiš, Martin Tlustý, Pavla Kubišová, Soňa Brunnerová

Happening na starém mostě

Komentáře   

+1 #2 světák 2017-09-06 21:39
Cituji obcan cr:
Zajima me proc se to musi jmenovat heppening, pokud vim tak jsme v cechach tak by se to mohlo jmenovat krasne cesky "setkani na starem moste" a prestat pouzivat cizi slova.

se stim smiř 8)
Citovat
+4 #1 obcan cr 2017-09-05 14:11
Zajima me proc se to musi jmenovat heppening, pokud vim tak jsme v cechach tak by se to mohlo jmenovat krasne cesky "setkani na starem moste" a prestat pouzivat cizi slova.
Citovat

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence