• Titulní stránka

Happening očima pořadatelky

Seznam článků

DSCF7105
Po týdnu chladného, větrného a deštivého počasí se na nás v sobotu usmálo štěstí v podobě krásného slunečného dne a zřejmě i díky tomu se nás na mostě sešlo opravdu hodně.

Hlavní myšlenkou akce bylo setkání sousedů z Veltrus a Nelahozevsi a oživení mostu, ale mysleli jsme i na to, že by akce mohla být zajímavá i pro lidi z blízkého okolí. Což se nakonec potvrdilo, viděla jsem zde známé tváře z Velvar, Kralup, Dolan, Libčic, Nové Vsi a Ouholic.

Fotogalerie z akce

Setkávání, respektive potkávání zde probíhalo na plné obrátky. Lidé proudili z jednoho břehu na druhý za svými oblíbenými interprety, někteří naopak utíkali před jejich uši rvoucí muzikou.  Každému se líbí něco jiného, já dávám jedničku s hvězdičkou nelahozeveskému školnímu divadelními souboru za jejich Dívčí válku s polovinou souboru, protože některé děti odjely na školu v přírodě, ale skvělí byli i všichni ostatní umělci a hlavně návštěvníci v dobré náladě, kteří nám již jistě odpustili, že jsme s tak velkou účastí nepočítali a jídla i pití bylo prostě málo.

Happening na starém mostě

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence