• Titulní stránka

Happening je za dveřmi

DSC 5713
Dlouhé měsíce čekali pořadatelé na verdikt statika. Stařičký Miřejovický most ale nakonec uspěl a opět tak může hostit největší kulturní akci roku - Happening na starém mostě. Přijďte i vy počtvrté v sobotu 8. září 2018 spojit břehy Veltrus a Nelahozevsi. Čeká vás jako každý rok mnoho zábavy, dobrého jídla i pití.

Na nelahozeveském břehu vystoupí Michal Pavlíček a Monika Načeva, kapely Vida a Amberlane, budete si moct zabubnovat v Drum Circle a pro děti je připraven program s Pískomilem v 15 hodin.

Na veltruském podiu vystoupí Original Vintage Orchestra Petra Kroutila, legendární Norbi Kovács s Olinem Nejezchlebou, kapela Byl pes či Ondřej Galuška a Playground English - anglicky zpívající dětský sbor. V 17.00 se děti můžou těšit na divadelní představení Pochodem ŤAP! aneb Zvířecí pohádka o cestě domů, ve 21.35 pro změnu rodiče na hrozný horor Naseto?! v podání kralupského divadelního souboru Scéna.

Podrobný program s medailonky jednotlivých účinkujících

P 20180905 173050 BOK
Drubné omezení na mostě přece jen bude. Z bezpečnostních důvodů je uzavřena větší část chodníku na jižní straně. Most je staticky v pořádku, ale chodníky nejsou v dobrém stavu a město Veltrusy je tedy raději nechalo zahradit.
Drubné omezení na mostě přece jen bude. Z bezpečnostních důvodů je uzavřena větší část chodníku na jižní straně. Most je staticky v pořádku, ale chodníky nejsou v dobrém stavu a město Veltrusy je tedy raději nechalo zahradit.
Těšit se můžete i na gastronomický zážitek: ochutnat můžete mnoho druhů káv, místní víno a pivo z minipivovárků, zákusky všeho druhu, ovoce v čokoládě či domácí limonády ale třeba i belgické hranolky připravované z brambor přímo před vašima očima. Občerstvením se u stánku "Pečeme pro parčík" podpoříte dobrovolným příspěvkem další úpravy ve veltruském parčíku u školy.

Děti se mohou povozit na koních, nechat si namalovat obličej, zúčastnit se aktivit s místními hasiči nebo si vytvořit něco na památku.Vstupné se platí opět jen skrze dobrovolné "mýtné" při vstupu na most.

Akci pořádají společně město Veltrusy a obec Nelahozeves.

Kralupští se mohou opět dopravit do Veltrus lodí

Vzhledem ke zkušenostem z předchozích let se letos nebude zastavovat v Nelahozevsi a cesta se tím velmi urychlí. Přesto doporučujeme rezervaci místa v lodi na telefonu: 606 613 173. Nástupiště v Kralupech se nachází pod infocentrem u mostu, ve Veltrusích pak u zahrádek, odkud je to na most už kousek.

CENÍK: Kralupy - Veltrusy - jednosměrné

  • 80 Kč /dospělá osoba
  • 50 Kč/dítě od 3-10 let
  • 50 Kč/ kočárek, kolo, pes

ČASY:

  • z  Kralup: 13:00, 14:00, 15:00, 16:00, 17:00, 18:00
  • z  Veltrus: 13:30, 14:30,  15:30, 16:30, 17:30, 18:30

180905 plakat happening

Happening na starém mostě

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence