• Titulní stránka

FK Kralupy 1901 - PTZ Viktorie Nelahozeves 1:2

Kpy.Ptz18
Ze zápasu FK Kralupy 1901 - PTZ Viktorie Nelahozeves
Ze zápasu FK Kralupy 1901 - PTZ Viktorie Nelahozeves
Hráči FK Kralupy 1901 v červených dresech přivítali na svém sluncem zalitém hřišti "V Olších" svého soupeře PTZ Viktorii Nelahozeves v modrých barvách. Oba týmy vycházely ze zajištěné obrany.

 

Aktualizováno: doplněna reportáž kralupské televize

Proti domácímu FK Kralupy 1901 z čela tabulky začali Nelahozeveští s velkým elánem, což bylo později korunováno úspěchem. Oba dva týmy však mezitím dokázaly zahodit i vcelku nadějné šance.

Nelahozeveští dokázali obratně využít míč vyražený domácím brankářem a Michal Šimáček (16) s tímto patřičně důkladně načechral kralupskou síť.

Viktorka vedla 1:0. Ataky kralupských útočníků brankář Špaček spolehlivě vychytal.

Ve 26. minutě po hrubé chybě kralupské obrany upravil nikým neobsazený Novák (12) skóre na 2:0 pro Nelahozeves. Do konce první poloviny utkání však už žádný další gól nepadl.

Ve druhé polovině utkání se domácí Kralupy opakovaně snažily střelecky uspět. Jednotlivé pokusy o překonání výborně chytajícího Špačka však končily většinou mimo. Kralupská domácí koncovka byla nepřesná. Hra obou týmů byla poté velmi rychlá a vyrovnaná, avšak bez branek.

Pouhé dvě minuty před závěrečným hvizdem nakonec nelahozeveského Špačka překonal kralupský Topol (4). Kralupský tým na samý závěr za hlasitého pokřiku neúnavných fandů viditelně přitlačil, avšak do konce zápasu už ke změně skóre nedošlo.

(mat)

Reportáž TV Kralupy ze zápasu:


Fotbal

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.