Exkurze kompostárny nebude v Tisé, ale v Tisové

Exkurze do kompostárny, původně avizovaná obcí jako exkurze do obce Tisá, bude ve skutečnosti mířit do Tisové - části obce Březová u Sokolova na Karlovarsku, v blízkosti Elektrárny Tisová. Exkurze proběhne v původně oznámeném termínu, tj. v pondělí 14. března 2011.

Kompostárna Tisová je v provozu od roku 2007 a má kapacitu 10 000 tun ročně. Rozloha kompostárny je 1 420 m2, což představuje cca 30x menší plochu oproti plánované kompostárně v katastru Nelahozevsi.

V Tisové bude účastníkům exkurze představen systém kompostárny. Exkurze se paritně zúčastní členové zastupitelstva, členové výboru životního prostředí, členové komise pro životní prostředí, členové Občanského sdružení Nelahozeves a občané Nelahozevsi, kteří se přihlásí na obecním úřadě, a to buď telefonicky nebo elektronickou poštou.

Smyslem exkurze je přiblížit obyvatelům Nelahozevsi princip fungování kompostáren, s ohledem na aktuální plány společnosti .A.S.A. vybudovat kompostárnu v katastru obce Nelahozeves.

Odjezd je plánován v 7.00 hodin od obecního úřadu. Dojezdová doba z Nelahozevsi je cca dvě hodiny.

Kontakt:

Zuzana Heimrathová
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
tel: 315 785 059

Omlouváme se za původně zveřejněnou chybnou lokaci exkurze - informace byla bez dalšího ověřování převzata z oficiálních webových stránek obce.

Skládka Nelahozeves - souhrn informací

Kompostárna Tisová v informačním systému EIA

Skládka Uhy

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.