• Titulní stránka

Dozvuky mistrovské sezóny: Anna Koblencová opět vítězkou ankety Sportovec Kralup nad Vltavou

1
Anna s oddílovým kolegou Petrem Goreckým na startu Krušnohorské patnáctky.
Anna s oddílovým kolegou Petrem Goreckým na startu Krušnohorské patnáctky.
Nová sezóna pro nelahozeveskou kanoistku Annu Koblencovou už začala, ale definitivní tečka za tou minulou byla udělána teprve o uplynulém víkendu, když se juniorská mistryně světa, bronzová z juniorského mistrovství Evropy, juniorská vicemistryně České republiky a bronzová ze závodu olympijských nadějí, stala vítězkou ankety Sportovec Kralup nad Vltavou 2014 v kategorii 16–50 let.

2
Nejen kajakem je člověk živ. Zimní příprava na běžkách
Nejen kajakem je člověk živ. Zimní příprava na běžkách
Anna tak v anketě obhájila loňské prvenství. Samotné vyhlášení se ale tentokrát muselo obejít bez její účasti. Tou dobou se totiž účastnila oddílového soustředění v Itálii, kde se intenzivně připravovala na novou sezónu.

Ze stejného důvodu chyběla i na vyhlašování ankety Sportovec roku 2014 Mělnicka, které proběhlo 26. února v Neratovicích a kde po loňském vítězství obsadila letos druhé místo (zvítězil jachtař Petr Fiala). Tehdy byla rovněž na soustředění, tentokráte na reprezentačním ve Francii.

4
Nejen kajakem a běžkami je člověk živ….
Nejen kajakem a běžkami je člověk živ….
Určitě i tato intenzivní příprava pomůže Anně ve dnech 22.–26. dubna na mistrovství světa do 23 let v Brazílii. Pokud byste pak chtěli vidět Annu a další borce přímo při závodech a do Brazílie to máte z ruky, netruchlete. O víkendu 9.–10. května budete mít jedinečnou příležitost vidět na umělé slalomové dráze ve Veltrusech českou špičku. Pojede se zde totiž 1. a 2. závod Českého poháru, jenž je zároveň nominačním závodem do reprezentace České republiky.

Foto: Petr Gorecký

Vodní sporty

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence