• Titulní stránka

ČRo Radiožurnál pořádá besedu k letišti Vodochody

specil-Martina-Veselovskho-plakt-Kralupy-A32

Ve středu 26. ledna 2011 se v KaSS Kralupy uskuteční diskuse na téma rozšiřování letiště Vodochody. Debata začíná v 17 hodin a vysílá ji v přímém přenosu Český rozhlas Radiožurnál.

Radiožurnál připravil pro letošní rok sérii veřejných debat, které navazují na předvolební diskuse moderované Martinem Veselovským. Každoměsíční Speciál Martina Veselovského se bude věnovat regionálním problémům a tématům. Hodinový pořad spojený s veřejnou diskusí uslyší posluchači vždy živě každou poslední středu v měsíci na frekvencích Radiožurnálu a příslušných regionálních stanicích. Online videopřenos bude dostupný na zpravy.rozhlas.cz.

Rozhlasový tým odstartuje první veřejnou debatu 26. ledna v Kralupech nad Vltavou. Předmětem diskuse bude rozšíření letiště Vodochody. Přímý přenos začíná v 17 hodin na frekvencích Radiožurnálu a Českého rozhlasu Region.  Debatující přivítá Kulturní a společenské středisko v Kralupech nad Vltavou (nám.  J. Seiferta 706) od 16.45 hodin.

Ministerstvo životního prostředí má do poloviny tohoto roku rozhodnout, jestli se ze středočeského Letiště Vodochody stane mezinárodní terminál. Co by se v takovém případě stalo s životním prostředím v okolí letiště? Jaký dopad by jeho rozšíření mělo na hustotu dopravy v nejbližším okolí?

Na tyto a další otázky bude hledat odpovědi Martin Veselovský během veřejné diskuse. Ve vysílání přivítá starostu Kralup nad Vltavou Petra Holečka, ředitele letiště Vodochody Martina Kačura, poslance KSČM Pavla Hojdu, poslankyni za Věci veřejné a místopředsedkyni Poslanecké sněmovny Kateřinu Klasnovou a náměstka ministra životního prostředí Iva Hlaváče.

Více informací naleznete na webových stránkách ČRo Radiožurnál.

(Převzato z webových stránek iniciativy Stop letišti Vodochody)

Související informace:

Letiště Vodochody

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.