Klub seniorů

DSCF4999
Budova volnočasového centra v Zagarolské ulici.
Budova volnočasového centra v Zagarolské ulici.

Klub seniorů je spolek působící v obci Nelahozeves, jehož aktivity se zaměřují na místní seniory. Klub sídlí v prostorách Centra volnočasových aktivit v Zagarolské ulici. Vedoucí klubu je Helena Kuchařová.

V letech 2012 - 2014 klub provozovala přímo obec Nelahozeves, vedoucí klubu byla Alena Hurychová. Prostory pro klub byly vybudovány v přízemí budovy mateřské školy s podporou dotací Středočeského kraje, tato část budovy dnes nese název Centrum volnočasových aktivit. Budovu věnovala obci v roce 2009 společnost UNILEVER. Slavnostní otevření klubu proběhlo 26. února 2012. Klub během své existence zorganizoval pro seniory celou řadu besed s různými osobnostmi, hudebních vystoupení či výletů.

Poté, co se stal v listopadu 2014 starostou obce Josef Kebrle, se Alena Hurychová rozhodla v činnosti nepokračovat. Po dohodě s novým starostou se klub od ledna 2015 osamostatnil s tím, že obec bude jeho provoz dotovat podobně jako ostatní spolky. Předsedkyní spolku je Helena Kuchařová.

Adresa: Zagarolská 313, Nelahozeves

Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.