Čarodějnice letos pouze na Višňovce

DSCF0710
Chcete-li prožít letošní čarodějnice v Nelahozevsi společně se svými sousedy, přijměte pozvání na lešanskou Višňovku. Zde se v neděli 30. dubna uskuteční tradiční pálení čarodějnic.

Od 17 hodin budete mít možnost si opéct buřty. Na místě bude zajištěno občerstvení (pivo, limo, víno, dolská medovina, káva) a pro zapomětlivce též určité množství buřtů, chleba, hořčice a kečupu.

Na místě není mnoho míst k sezení, vezměte si prosím s sebou deky. Počasí by podle poslední předpovědi mělo být příznivé.

Hranice s čarodějnicí bude zapálena v 19 hodin. Účast v maskách je vítána, nejlepší maska bude oceněna.

Od 16 do 18 hodin budou mít děti možnost projít jednoduchou čarodějnou trasu po Lešanech a absolvovat několik úkolů. Za jejich splnění získají čarodějnickou maturitu. Začátek trasy je v parku na návsi v Lešanech.

Další informace na tel. č. 602 592 862.

plakat

Lešanské čarodějnice jsou letos jedinou veřejnou čarodějnickou akcí v Nelahozevsi. Hasičské pálení čarodějnic se v letošním roce neuskuteční, neboť hasiči nedostali od správy zámku svolení k využití prostoru před hasičárnou. Asfaltová plocha totiž patří rodině Lobkowiczů, kteří na zámku o témže víkendu pořádají tradiční hrnčířské slavnosti a prostor je potřebný pro parkování vozidel návštěvníků.

(mm)

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.