• Titulní stránka

Běžte s námi Nelahozevsí, o děti bude postaráno

20150511 184803
Část naší běžecké skupiny po absolvování šesti kilometrů Nelahozevsí.
Část naší běžecké skupiny po absolvování šesti kilometrů Nelahozevsí.
Běžecká skupina pod TJ Dynamo Nelahozeves si dovoluje vás pozvat na pravidelný běh Nelahozevsí, a to v pondělí 1. června od 18 hodin. Nemáte hlídání? Nevadí – o děti se tentokrát výjimečně postaráme my a vy můžete v klidu vyrazit s námi!

Nelahozevsí běháme od ledna letošního roku. Zpočátku jsme běhali jednou za dva týdny, ale na přání některých našich běžců teď běháme každé pondělí od 18 hodin. Vybíháme vždy od obecního úřadu a běžíme celou obcí. Není to závod, jen skupinový běh. Tempo je přiměřené schopnostem běžců, snažíme se přizpůsobit pomalejším, aby si to všichni užili. Celá trasa je naplánovaná na 10 kilometrů, zatím však běháme jen její část o délce něco málo přes 6 kilometrů. Mapu a další informace naleznete zde.

Jako každý týden poběžíme i v pondělí 1. června. Protože právě na tento den připadá Mezinárodní den dětí, rozhodli jsme se tentokrát zajistit program i pro děti. Kromě dětí tak vyjdeme vstříc i těm rodičům, kteří by si třeba občas rádi zaběhali, ale nemají komu svěřit své ratolesti.

Přijďte tedy 1. června v 18 hodin před obecní úřad. Děti budou odevzdány do dobrých rukou a vy se s námi můžete vydat na naši pravidelnou trasu. Jakmile doběhnete (zpět k obecnímu úřadu) a srovnáte si tepovou frekvenci, děti vám vrátíme zpět. Co a kde budou děti po dobu běhu dělat, se dozvíte až na místě. Můžeme vám ale slíbit, že o ně bude dobře postaráno a že si to opravdu užijí!

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a přijďte si s námi zaběhat!

Běh

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence