Anna Koblencová se stala sportovcem Kralup

Anna1
Anna při vyhlašování ankety Sportovec Mělnicka | Foto: Mělnický deník / Jiří Říha
Anna při vyhlašování ankety Sportovec Mělnicka | Foto: Mělnický deník / Jiří Říha
Nelahozevská vodní slalomářka Anna Koblencová se stala vítězkou ankety Sportovec Kralup 2015 v kategorii 16–50 let.

Po bronzové příčce v anketě Sportovec Mělnicka tak udělala definitivní tečku za loňskou veleúspěšnou sezónou, v níž získala medaili na Mistrovství světa i Evropy juniorů, a tři medaile na juniorském Mistrovství České republiky. Letošní vyhlašování Sportovce Kralup bylo poznamenáno „aprílovým žertem“, kdy neznámý „příznivec“ sportu skoupil v předprodeji 103 vstupenek, za něž zaplatil více než 15 000 Kč, a místa poté neobsadil.

Anna2
Anna při prvním letošním závodě v České Lípě | Foto: Jan Pasler
Anna při prvním letošním závodě v České Lípě | Foto: Jan Pasler
Annu, a nejen jí, budete mít šanci vidět o nadcházejícím víkendu (16 – 17. dubna), kdy se na slalomové trati pod miřejovickým jezem uskuteční nominační závod do reprezentace ČR. Závodu se tak zúčastní i olympijští vítězové Štěpánka Hilgertová a Vavřinec Hradilek. Vzhledem k tomu, že letošní sezóna je olympijská, tak se pojede opravdu o hodně.

Místní oddíl objednal na tento víkend slunečné počasí, takže neváhejte a přijďte se podívat, co závodění na divoké vodě obnáší.

Vodní sporty

  • Vytvořeno dne .

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Nela Media, z. ú. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.

Kontakty, redakce, licence