• Titulní stránka

Anna Koblencová reprezentovala na MS juniorů

koblencova
Patnáctiletá Anna Koblencová při závodě Českého poháru na domácím kanále ve Veltrusech.
Patnáctiletá Anna Koblencová při závodě Českého poháru na domácím kanále ve Veltrusech.
MS juniorů v kanoistice v USA se v červenci s úspěchem zúčastnila Anna Koblencová, patnáctiletá rodačka z Nelahozevsi. Úspěšná juniorka oddílu kanoistiky TJ Kralupy nad Vltavou se stala nejmladším členem letošního juniorského výběru kanoistů. MS juniorů se konalo v americkém Wisconsinu, ve Wausau.

V kvalifikaci kralupská závodnice chybovala, ale nakonec se dokázala probojovat do semifinále. V něm o den později vybojovala 6. místo a jako jediná z našich tří zástupkyň postoupila do finále singlkanoí, kde skončila nakonec osmá. O umístění blíže stupňům vítězů ji připravila jezdecká chyba, kvůli níž se musela vracet do jedné z branek. Za svůj výkon se rozhodně ale nemusí stydět a má do budoucna na čem stavět.

Jen pár hodin po svém finálovém vystoupení klekala do lodi na startu ještě jednou — do závodu družstev v kategorii do 23 let. Děvčata na MS juniorů získala nevděčnou 4. příčku.

Celkově tedy debut Anny Koblencové dopadl slušně a nezbývá než držet palce do dalších juniorských závodů.

Milan Johanides

Přidat komentář


Provozovatelem portálu Nela.cz je Občanské sdružení Nelahozeves. Nejedná se o oficiální stránky obce. Obsah těchto stránek může být šířen pouze v souladu s licenčními podmínkami.